Briuselis

Briuselis

Mini Paryžius – Briuselis

Esame aktyvi Europos Sąjungos dalis. Nereikia stebėtis, kad skrydžiai į Briuselį yra pakankamai populiarūs, dažni ir nebrangūs. Gal atėjo metas aplankyti šį politiškai aktyvų miestą?

Nors ši Europos sostinė neretai yra ignoruojama turistų iš Lietuvos. Ten tikrai nėra ką veikti, geriau jau Paryžius, Madridas. Atrodo, kad šiam miestui trūksta sielos, jis per daug biurokratiškas ir nuobodus.

Tenka nuvilti skeptikus ir pridurti, kad viskas yra šiek tiek kitaip. Žinoma, čia žmonių su kaklaraiščiais daug. Nemažai ir studijuojančio jaunimo ar žmonių, kurie atvyko iš kitų šalių ir dirba įvairius darbus, kad Europos biurokratinis aparatas nesugriūtų. O ką tada veikia visi šie žmonės po darbo?

Aviabilietai

Namo jie tikrai neskuba. Vakarinis Briuselis – kupinas žmonių, gerų emocijų, pramogų ir linksmybių, o prie jų prisijungti tikrai nėra sunku, tereikia įsigyti pigų lėktuvo bilietą ir dideliame vakarėlyje galėsite sudalyvauti ir Jūs. Mieste laisvai judėti nėra sudėtinga. Nereikia nuomotis čia jokio automobilio. Yra metro, tramvajus ar taksi, sistema veikia be didelių priekaištų.

Suprantama, kad dėl gerai veikiančios viešojo transporto sistemos žmonės čia neskuba atvykti. Visus europiečius ši sostinė vilioja savo multikultūriškumu. Gatvėse daug nedidelių užkandinių, restoranėlių ar kitų užeigų, kur galima išbandyti ir autentišką šiaurės Afrikos ar Tailando virtuvę. O apie vietinio alaus kokybę net kalbėti nereikia. Geriau užsiminti apie kiekybę, nes visada lengva yra išsirinkti iš gausios pasiūlos. Produktas tikrai yra geras, o jei dar mėgstate jūros gėrybes, tai skanus vakaras jau garantuotas.

Aviabilietai internetu

Šis miestas tinka linksmybėms, jis padeda ir ištrūkti iš kasdienės rutinos. Joje daugelis pasaulio žmonių geba paskęsti. Tinkamu metu dera sustoti ir atsikvėpti. Ar tinka šis miestas kelionei su šeima? Žinoma, veikti bus ką, bus ir kur, bet su smagia draugų kompanija čia bus žymiai įdomiau. Nors nedideles šeimos atostogas Briuselyje praleisti yra smagu. Vafliai su juodu šokoladu ryte patinka visiems. Galima apsilankyti mini Europos parke, pasižvalgyti ir komiksų muziejuje, užsukti į futuristinį Atomą ar tiesiog praleisti popietę parke. Visus architektūrinius šedevrus geriau apžiūrėkite vakare, kai sužimba visas miestas.

Pigus lektuvu bilietai

Briuselis – puikus miestas, kai žmogus nori ir pailsėti bei pramogauti tuo pačiu metu. Multikultūriškumas suteikia nepaprasto žavesio, o Belgijos kulinarijos perlai patinka daugeliui žmonių. Nebijokite pigių skrydžių į Briuselį, būkite tame lėktuve, nes šis miestas yra patrauklus.

Straipsnis parašytas: 2014-08-06