Keltai

Keltai
Atostogos – labiausiai laukiamas laikas. Dažnai per jas planuojame įvairias keliones tiek į tolimas šalis, tiek ir į netoliese esančias. Aktualu tampa bilietai ir transportas. Ne visus žavi keliavimas autobusu ar traukiniu. Vienas iš populiariausių, bet ir brangiausių būdų – skrydis lėktuvu, tačiau vis daugiau keliautojų nori patirti kitokių įspūdžių. Tam puikiai tinka keltai.
Prieš perkant bilietus reikia išsirinkti šalį ir miestą, kurį norime aplankyti. Plaukiant keltu – Švedija Karlshamnas yra vienas iš populiariausių maršrutų. Iš Klaipėdos į šį pietryčių šalies miestą galima plaukti beveik kiekvieną dieną. Verta paminėti, kad Karlshamnas yra vienas iš didžiausių ir šiuolaikiškiausių šalies jūrų uostų, tad nenuostabu, kad būtent į jį yra šis maršrutas. Vykstantys į Vokietiją randa daugybę bilietų. Pažintinės, poilsinės, darbo ar apsipirkimo kelionės labai populiarios. Taigi, Vokietija Kylis maršrutas tikrai populiarus.
Kaip ir daugelis kitų kelionės bilietų, taip ir keltų, dažnai išperkami šventiniu laikotarpiu labai greitai. Jei atostogos sutampa su didžiosiomis metų šventėmis, tai vertėtų tuo pasirūpinti, kuo anksčiau. Dažniausiai norint įsigyti bilietus į keltą mes galime greitai rasti laisvų vietų. Taip yra dėl to, kad kiekvieną dieną iš Klaipėdos organizuojamos kelionės. Planuojant atostogas tai labai naudinga, nes tik šventiniu laikotarpiu reikia anksčiau rūpintis bilietais. Be to, dažnai skelbiamos įvairios nuolaidos. Taupantieji kelionės transportui žino, kad būtent bilietai sudaro didžiąją dalį visos kelionės išlaidų, todėl naudojasi gerais pasiūlymais sutaupyti.
Ar žinote, kodėl tiek daug žmonių pasirenka kelionę keltu? Tai ne tik dėl kainos. Skrendant lėktuvu mes dažnai matuojame ir sveriame savo lagaminus, nes turime būtinai užtikrinti, kad jie atitinka skrydžių bendrovės taisykles. To neprireiks plaukiant. Tai ypatingai gerai vertina tie keleiviai, kurie mėgsta pasiimti kuo daugiau reikalingų daiktų ar apsipirkti svečioje šalyje ir parsivežti daug lauktuvių bei dovanų. Kartais mes turime įvairių baimių, pavyzdžiui, bijome skristi lėktuvu. Tokiais atvejais mes stengiamės išvengti kelionių, tačiau tai nėra gerai. Nauji įspūdžiai ir nauja patirtis tikrai yra gerai. Daugelis bijančiųjų skrydžių renkasi alternatyvius būdus keliauti. Keltas yra vienas iš jų. Tai saugus ir patikimas būdas keliauti.
Keltai suteikia galimybę pajusti naujus įspūdžius. Daugelis jau įprato prie kelionių automobiliu, autobusu ar lėktuvu. Nauji pojūčiai kelte tikrai įsimins ilgam, tik svarbu laiku rezervuoti bilietus, kad netektų keliauti taip, kaip jūs nesitikėjote.

Straipsnis parašytas: 2014-07-26