Konvejerio ir transporterio juostos, vulkanizavimas, UAB Baltic belt

Konvejerio juostos naudojamos daugelyje pramonės šakų. Kiekviena išsivysčiusi ir save gerbianti pramonės šaka nuolat optimizuoja savo darbus į patį procesą įtraukdami ir technines galimybes. Viena iš tokių galimybių yra konvejeriai, arba transporteriai.

Konvejerio juostos naudojamos daugelyje pramonės šakų

Transporteriai arba konvejeriai yra naudojai įvairiose pramonės srityse, nuo prekybcentrių kasų, kur prekes gabena iki kasininko ir iki kalnakasybos, kur konvejerio ar transporterio juostos gauna labai dideles darbines apkrovas.

Naudinga pasidomėti:

Tam, kad kiekviena pramonės sritis, kuri į pagalbą pasitelkia ir techniką, susikūrė įmonė UAB “Baltic belt”, kuri specializuojasi konvejerio juostų prekyba, jų montavimu, vulkanizavimu ir esamų bei būsimų klientų konsultavimu. Todėl ieškantys konvejerio juostos pramonininkai drąsiai gali kreiptis į “Baltic belt” aukštą kvalifikaciją turinčius specialistus ir gauti kokybiška konsultaciją ir įsigyti kokybės ir kainos balansą išlaikiusį produktą ar gaminį.

Įvairios juostų rūšys

Konvejerio juostų yra įvairių rūšių, todėl tik specialistas gali patarti kokios juostos reikalingos Vieno ar kito konvejerio darbo atnaujinimui, ne toje srityje, kur reikalingos itin dideliam karščiui atsparios transporterio juostos, Jūs nenaudosite juostas, kurios skirtos tik prekybos kasų darbo palengvinimui. Arba, kalnakasyboje nenaudosite juostų, kurių parametrai ir techniniai duomenys neatitinka įkirtimų, įpjovimų ar didelių krūvių atsparumą gerinančių savybių.

Be to, permontuojant konvejerio arba transporterio juostas reikalinga ir papildoma apžiūra pačio konvejerio, kad nebūtų pažeisti konvejerio velenai, kuriuos UAB “Baltic belt” gamina pati, todėl už juos atsako duodama tam tikras garantijas. O ir įsigijus juostą ar juostas, jas reikia dar ir sujungti, kas paprastam technikos priežiūros inžinieriui yra be galo sudėtinga. Todėl atvykę specialistai, kurie pristatys Jums konvejerio juostas, jas ir sujungs arba vulkanizuos. Tai priklauso nuo Jūsų konvejerių modifikacijų ir apkrovų pačiai konvejerio juostai.

Konvejerių juostų jungimas yra kelių rūšių:

1. Kai juostos sujungiamos tam skirtomis kabėmis, kai juostos nereikalauja itin didelio atsparumo krūviams;

2. Konvejerio juostos klijavimas – vienas iš populiariausių jungimo būdų, bet taip pat nėra kokybiškas, jei klientai reikalauja iš jų itin didelio atsparumo darbinėms apkrovoms;

3. Konvejerio, transporterio juostos vulkanizavimas – kai slėgio ir aukštos temperatūros pagalba sulydomas juostos audinys ir jam atvėsus, jis įgauna vientisą pagrindą. Todėl tokios juostos įvardijamos kaip itin atsparios tiek apkrovoms, tiek pažeidimams.

Konvejerio juostos naudojamos daugelyje pramonės šakų – nuolatinė priežiūra

Tam, kad Jūsų įrenginiai veiktų nepriekaištingai ir tarnautų labai ilgai, rekomenduojame nuolat prižiūrėti tiek pačius įrenginius, tiek juostas. Ar jos nėra pažeistos ir jose nėra įkirtimų ar įtrūkimų, nes būtent nuo konvejerio juostos ir priklauso Jūsų darbo našumas, gamyba bei darbų eiga.

UAB “Baltic belt” telefonas: +37065909379

Straipsnis parašytas ir patalpintas: 2014-07-26