Mano pirma kelionė lėktuvu

Mano pirma kelionė lėktuvu. Įspūdžiai iš skrydžio pirmą kartą.

Mano pirma kelionė lėktuvu

Visame pasaulyje yra dauguma žmonių, kurie mėgsta keliauti ir pažinti gretimas bei tolimas šalis. Ne išimtis ir lietuviai, kurie ne tik lanko savo gimines, kurie išsibarstę po visą pasaulį, bet ir mėgsta atsipalaiduoti bei atitrūkti nuo kasdienybės keliaudami.

Naudinga pasidomėti:

Aš nesu iš tų, kurie keliauja. Žinoma, kad aš mėgstu keliauti, bet apsiriboju kelionėmis tik po mūsų nuostabiąją Lietuvą. Norėčiau likusius sugėdinti pasakymu, kam vykti į tolimiausias šalis, jei savo šalies ir Tėvynės nesate pažinę visu šimtu procentų?! Su tokia taisykle aš ir keliauju po savo šalį, kurioje kalbama tik lietuviškai, na, dar ir, šiek tiek rusiškai. Va ir praeitą savaitę, su šeima buvome Raseiniuose, aplankėme ir jų garsiąsias apylinkes, Tytuvėnus, Ariogalą ir kitus miestelius, kurių pavadinimų, dėl jų gausaus kiekio jau nebe pamenu. Buvo labai smagu, o ir mūsų 4 metų dukrytei patiko, nes turėdama savo meškerę, kurią tėtis jai nupirko “Senukuose”, ji galėjo pažvejoti savarankiškai. Tiesa, užmesti ji dar nemoka, tad visas žvejybos krūvis atiteko tėčiui.

Bet kaip nebūtų smagu Lietuvoje, pakeliauti po užsienio šalis vis gi teko. Turiu savo įmonę, kuri žengia vos kelis žingsnius pardavimų rinkoje, todėl vedamas verslo idėjų ir įkvėpimo, pirmą kartą savo gyvenimo istorijoje įsigijau lėktuvo bilietus į Angliją, nes planuoju ten plėsti savo veiklą. Kas pastūmėjo mane pakeisti savo požiūrį kelionėms į užsienio šalis? Galiu paatvirauti, buvo dvi priežastys, verslas ir pigūs lėktuvų bilietai. Suprantama, kad idėjos verslui užsienyje įkvėpė pasidomėti tendenciją netolimose šalyse, todėl apsistojau ties populiariąja Anglija. Antra priežastis buvo ta, kad aviabilietai, kurių ieškojau internetinėje erdvėje, buvo tokie pigūs, kad nedvejodamas įsigijau bilietus tiek pirmyn, tiek atgal. Ir spėkite kiek aš sumokėjau? Greičiausiai, kad nusišypsosite, nes už bilietus į abi puses iš Vilniaus aš sumokėjau vos 110 litų. Žinoma, į bilietų kainą nebuvo įskaičiuotas bagažas, bet skrendant verslo reikalais, dideliam bagažui būtinybės nebuvo, nes kelionė tetruko vos 4 dienas.

Kokie įspūdžiai iš kelionės, skrendant pirmą kartą lėktuvu? Nepatikėsite, bet mano įspūdžiai buvo nepakartojami. Ir tie, kurie skraido dažnai, turėtų man pritarti, kad visų skridusiųjų, pirmas skrydis buvo pats įsimintiniausias.

Visų pirma, pamenu kaip planavau savo kelionę nuo a iki z, nes skristi iš Vilniaus situacijoje, kai gyvenama Klaipėdoje, nėra taip lengva. Bet mano visi klausimai išsisprendė labai sklandžiai ir jokių sunkumų neturėjau. Kelionę iš Klaipėdos į Vilnių ir atgal, kai grįšiu, susiplanavau traukiniu. Taukinio bilietai internetu nebuvo pirkti, kaip lėktuvo, nes Lietuvos geležinkeliai dar neteikia tokios paslaugos, todėl teko vykti į traukinių stotį. Nuvykus į Vilnių, mane pasitiko draugas, jis mane palydėjo iki oro uosto, o grįžus priėmė nakvynei, nes grįžau naktį, todėl teko orientuotis, kad traukiniu grįžti teks kitą dieną.

Įspūdingi prisiminimai iš pačio lėktuvo kilimo ir nusileidimo ir manau, kad tai patys nuostabiausi pojūčiai, kai jaučiamos G jėgos apkrovos kylant, pakliuvus į turbolenciją ir leidžiantis. O matomi vaizdai pro lėktuvo langą atėmė net žadą. Diena buvo debesuota ir pakilus virš debesų galite įsivaizduoti, kad šviečiant saulei, po lėktuvu buvo nenutrūkstantis debesų masyvas, kuris ne tik žavėjo, bet ir užsifiksavo visam likusiam mano gyvenimui. Net ir dabar, kai užmerkiu akis ir galvoju apie šią nepakartojamą kelionę, aš matau debesis pro lėktuvo langą, prabėga akimirkos kai kilome ir leidomės, o vidiniai pojūčiai atsinaujina lyg skrydis būtų kartojamas vėl ir vėl.

Taigi, tikiu, kad mano pigūs skrydžiai į Angliją, atmintyje įsitvirtino neribotam laikui, kol senatvės ligos nepabandys jų ištrinti. Bet kelionė buvo to verta ir šito nepamiršiu tiek kiek leis mano atmintis.

Linkiu visiems smagių pojūčių skrydžiuose ir purių bei nepakartojamų debesų žiūrint pro lėktuvo langelį!

Straipsnis patalpintas: 2014-07-26