Vilnius yra tiesioginių skrydžių sostinė

Vilnius yra tiesioginių skrydžių sostinė. Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus nėra brangūs ar prabanga.

Vilnius yra tiesioginių skrydžių sostinė

Kelionės lėktuvu nėra jokia prabanga šiomis dienomis ir šiuolaikiškam mūsų planetos gyventojui. Kai pigūs lėktuvų bilietai jau kišenėje, keliauti ne tik patogu, bet ir apsimoka, nes bilieto kaina nėra didelė, o kelionės ilgai netrunka. Greitai ir patogiai galime įveikti labai didelius atstumus.

Naudinga pasidomėti:

Išmokome naudotis ir pigių skrydžių oro bendrovių paslaugomis. Jos ne tik leidžia ženkliai sumažinti kelionės biudžetą, bet ir sudaro sąlygas kelioms skirtingos išvykoms per metus. Deja, kiekvienas malonumas turi ir savo negatyvių savybių.

Pagrindinis pigaus skrydžio minusas – kelionės trukmė. Juk neretai tenka persėsti, kelias, o kartais ir daug valandų praleisti oro uoste. Pinigai sutaupyti, bet pasiektas kelionės tikslas neteikia malonumo, nes žmogus yra pavargęs, nori nusiprausti bei gerai išsimiegoti. Bet pigiausi aviabilietai gali pasiūlyti tai, kas nevers suabejoti savo sprendimu ir kelionės pigumu.

Nereikia pamiršti ir vienos akivaizdžios tiesos bei ją priimti tokią kokia ji yra, nes kiekviena problema turi savo sprendimo būdą. Norime kelionėje per daug nepavargti, savo tikslą pasiekti pakankamai greitai, tai pasirūpinami tik tiesioginio skrydžio pasiūlymų bei perkami aviabilietai internetu. Vilniaus oro uoste jų tikrai netrūksta. Beje, tai faktiškai palankiausia vieta, kai planuojame vykti iš Lietuvos, nes oro bendrovių pasirinkimas yra didelis.

Tiesiogiai skristi daug nekainuoja. Šią tiesą gali patvirtinti tie, kurie dažnai keliauja ir lėktuvo bilietų ieško ne pačia paskutinę minutę. Keliauti nebrangiai ir dar tiesiogiai, suprantama, kad nori daug asmenų. Jei gebate planuoti savo išvykas nėra sudėtinga sekti pasiūlymus, dalyvauti skirtinguose akcijose ir tada tikrai nereiks vargti su persėdimais ar tuščiu laiko švaistymu prie pakilimo tako. Nepamirškime ir paskutinės minutės pasiūlymų patikrinti. Sako, kad laimė žmonėms šypsotis mėgsta.

Beje, tiesiogiai ir pigiai galima skristi visada, tereikia elgtis sumaniai. Žinoma, pradžioje teks išsileisti, bet tai padės sutaupyti ateityje. Neretai net nesusimąstome, kad daugelis bendrovių teikia specialias lojalumo paslaugas. Kas daug keliauja čia nepraloš, nes visada sulauks pavydėtino aptarnavimo bei dėmesio. Būti lojaliu naudinga, o tada ir kelionės bilietai geba stebuklingai atpigti. Į šias išlaidas negatyviai žiūrėti nereikia, tai faktiškai investicija į ateitį.

Vieni ieško pigių ir tiesioginių lėktuvo bilietų, kiti skrenda tik pigiai ir dėl kelionės trukmės nesijaudina, o sumaniausi elgiasi protingai ir sumaniai bei apgalvotai. Jie iš anksto investuoja ir tada žino, kad kelionės lėktuvu visada bus tik tiesioginės ir pigios.

Straipsnis parašytas: 2014-08-02