Bendradarbiauti su HIPIS.LT ne tik naudinga

Bendradarbiauti su HIPIS.LT ne tik naudinga

Nesvarbu, ar esate pradedant verslą arba tiesiog norite padaryti šiek tiek papildomų pinigų, parduodant servise HIPIS.LT yra smagu ir lengva.

1. Nustatykite pardavėjo sąskaitą

 

Patvirtinkite, kad pavadinimas ir adresas turime faile yra teisingas

 

Patvirtinkite savo telefono numerį

 

Nurodykite automatinį mokėjimo būdą apmokėti savo pardavėjo mokesčius ir HIPIS.LT pinigų grąžinimo garantija kompensacijų

 

Mes taip pat rekomenduojame, kad jūs gaunate PAY SERA Verified

 

 

Įsteigtas pardavėjo sąskaitą

 

2. Sukurti įrašą

Kai sąrašas elementą, mes rekomendacijas, remiantis panašių aukcione. Šie patarimai gali padėti jums IDĖTI NEMOKAMĄ SKALBIMĄ savo daiktą greičiau ir už geresnę kainą.

 

Pradėti aprašant savo elementą aiškiomis, paprastomis sąlygomis. Mes tada nustatyti tinkamiausią kategoriją taip potencialūs pirkėjai galėtų jį rasti greitai. Mes taip pat teikiame kainodaros gaires ir patarimus.

Prieš aukcioną, jūs galbūt norėsite palyginti jį su aktyvių ir baigtų aukcionai panašių daiktų, gauti naujausių pardavimo kainų idėją.

Sužinokite daugiau apie “sukurti sąrašą ir patarimai sėkmingai IDĖTI NEMOKAMĄ SKALBIMĄ, arba tiesiog pradėti pardavinėti dabar arba spauskite IDĖTI NEMOKAMĄ SKALBIMĄ daugelio HIPIS.LT puslapio viršuje.

 

Mes rekomenduojame, kad jūs žinote, pardavėjams ir HIPIS.LT politiką taisykles draudžiamų ir ribojamų daiktų ir kas leidžiama ir neleidžiama, kai išvardyti ir užbaigti pardavimą.

 

Mokesčiai už parduodant servise HIPIS.LT taikoma daugumai aukcione.

 

3. Tvarkykite savo sąrašą

Kai jūs turite savo sąrašą ir veikia, galite patikrinti, jei kas nors pasiūlymas ar ją nupirko, eikite į skyrių Parduoda Mano HIPIS.LT.

 

Taip pat galite peržiūrėti savo sąrašą.

 

Tai gerai klientų aptarnavimo atsakyti į visus klausimus, kuriuos gaunate iš potencialių pirkėjų apie savo prekę nėra. Bendravimas su jais nustato pasitikėjimą ir rapport.

 

4. susivynioti IDĖTI NEMOKAMĄ SKALBIMĄ savo pirkėjui

Kaip jums tvarkyti galutinis pardavimas eina ilgą kelią link patenkinti savo klientų ir gauti didelį grįžtamąjį ryšį.

 

Bendraukite su savo pirkėju: Su HIPIS.LT kasos, mes pranešime jums elektroniniu paštu, kai pirkėjas baigė kasos. Svarbu: Susisiekite su savo pirkėją, jeigu jūs dar nesate girdėję iš jų per 2 dienas nuo savo sąrašą pabaigos.

 

Gauti apmokėjimą: Prieš laivas daiktą, įsitikinkite, kad pirkėjas sumokėjo jums, ir kad mokėjimas buvo priimta ir į Jūsų sąskaitą. Jei išvardytos kategorijas, kad leidžia jums priimti čekius, įsitikinkite, kad patikrinimo metu buvo pašalinta banką.

 

Siųskite pirkėjui daiktą saugiai ir laiku:

 

Pack jūsų elementas, kaip saugiai, kaip įmanoma.

 

Pakuotės daiktą atsargiai.

 

Įsitikinkite, kad siunta informacija yra teisinga ir apima savo atgalinį adresą.

 

Jūs galite kurti savo siuntimo etiketę ir pakuotės informacinio lapelio apie HIPIS.LT. Jei naudojate free carrier pikapas (galima užsakymais, kurie apima prioritetas pašto arba už nedidelį on-demand mokestį), galite sutaupyti kelionę į paštą.

 

Palikite pirkėjo Atsiliepimai: Jūsų Atsiliepimai apie savo pirkėjui svarbu kitų pardavėjų. Sužinokite daugiau apie grįžtamąjį ryšį.

Visi skelbimai.

 

Susisiekite Klientų aptarnavimas

Jei jūs ieškote daugiau pagalbos ar turite klausimų užduoti, prašome susisiekti su mumis.

Daugiau informacijos ČIA.

Straipsnis patalpintas: 2015-11-18