Draudimas internetu pigiausias

Kas dar nesutinka, kad draudimas internetu pigiausias ir naudingas?

Sutinku, visokių yra žmonių, kaip ir nuomonių, nes visiems lietuviams neįtiksi, o draudiminės įmokos išvis laikomos kaip nesąmoningomis. Kodėl taip?

Jei ne daugelis, tai dauguma lietuvių mano, kad jų gyvenimo būdas, turtas bei kelionės visada yra saugios, nes patys save saugo, o draudimines bendroves įvardina kaip pinigų ėmimo sistemą. Drįsiu su tuo nesutikti, nes gyvenime ne kartą esu susidūręs su draudiminiu įvykiu ir didele patirta žala ne dėl savo kaltės. Todėl įsitikinau, kad draudimas internetu pigiausias ir taip vadinamas yra ne veltui, nes visus kartus buvau apsidraudęs tik internetu.

Naudinga pasidomėti:

Pabandykite paskaičiuoti paprastai. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kuo draudimas internetu galėtų būti pigesnis, jei siūlomos visos sąlygos, kaip ir gyvai bendraujant su draudimo brokeriu. Bet palaukit žmonės, o kas paskaičiuos kelionės į draudimo bendrovės ofisą išlaidas, o kur dar Jūsų brangus laikas, kuris greičiausiai matuojamas ne 1 litu ar 10 už valandą. Taigi… 🙂

Prieš metus turėjau vieną draudiminį įvykį, kai žala buvo skaičiuojama tūkstančiais ir jei ne mūsų įsigytas internetu nekilnojamo turto draudimas, tai tik spėliojame kaip būtume išsisukę iš patirtos padėties. O buvo taip. Kartą, grįžę iš prekybos centro po eilinio apsipirkimo pastebėjome, kad dukros kambaryje, kurį buvome suremontavę ir išpuošę vos prieš kelis mėnesius, sienomis bėga vanduo ir gana gausiai. Apšalome, tikrąja ta žodžio prasme. Po keliolikos minučių, į mūsų duris pasigirdo skambus, atidarius pamatėme kaimynę iš apačios, kuri atėjo skųstis, kad pas ją, lubose kaupiasi vandens lašai ir, jog mes pasitikrintume savo vamzdžius, ar nepratrūko. Atsakiau, kad ir pas mus bėga vanduo upeliais, todėl nusprendėme pakilti aukštu aukščiau ir užsukti pas kaimynę. Ji buvo namuose, bet dievagojosi, kad nieko tokio neįvyko, o vanduo neaišku iš kur atsirado. Nu vsio, pagalvojome, kad niekas mums neatlygins žalos, nes kaimynė neprisipažįsta apipylusi mūsų butą, o vandens požymių lyg ir nepastebėjome.

Rankų nenuleidome, suskambinome tiek į draudimo kompaniją, tiek daugiabučio administratoriams ir pasitarę nusprendėme patikrinti išsamiau kaimynės butą. Pasirodo, kad kaimynė pamiršo vonioje leidžiamą bei pildomą vonią, o pati kaimynė tuo metu užsnūdo. Pabudusi ir pamačiusi kas nutiko, ji viską sutvarkė, užsuko kranus, vandenį surinko skudurų pagalba, bet tas kiekis, kuris perlipo per vonią pasiekė ne tik mūsų butą, bet dar ir žemiau esančių kaimynų.

Mūsų butą aplankiusi draudimo kompanijos žalų įvertinimo skyriaus vyriausioji specialistė įvertino patirtą žalą 1700 litų. Įsivaizduokite kaip būtų reikėję suktis, jei nebūtume apsidraudę ir nesvarbu draudimas pasirinktas draudiko biure ar internetu.

Po šio įvykio padarėme išvadą, kad draudimas internetu yra pigiausias, nes jei ne jis, būtume patyrę nuostolių už 1700 litų, kuriuos po draudiminio įvykio užfiksavimo bei patirtos žalos nustatymo, draudimo bendrovė į mūsų nurodytą sąskaitą, šiuos pinigus pervedė mėnesio bėgyje.

Mes ir vėl padarėme dukros kambario remontą taip kaip ji norėjo bei džiaugiamės, kad nepatyrėme, kaip kaimynai po mūsų, didelės žalos. Žinoma, vėl daryti remontą užknisusi mintis, bet jau geriau gauti atlygį už patirtą žalą, nei patirti ją neatlyginamai. Juk ne į teismą duoti garbaus amžiaus kaimynę iš viršaus.

KASKO

Gyvenkime draugiškai bet apsidraudę, kad patirta žala neužkristų ant mūsų pečių 😉

Straipsnis parašytas ir patalpintas: 2014-07-26

2 thoughts on “Draudimas internetu pigiausias”

Comments are closed.