Populiariausias maršrutas Klaipėda Kiel

Populiariausias maršrutas Klaipėda Kiel. Nuostabus Vokietijos miestas Kylis žavi architektūros paminklais ir gražiąja pakrante. Vis daugiau lietuvių atranda šią kelionės kryptį. Keltai „Klaipėda Kiel“ maršrutu beveik kasdien plukdo daugybę keleivių. Kuo šis miestas toks ypatingas, ilgai galvoti netenka.

Populiariausias maršrutas Klaipėda Kiel

Ar žinote, kiek daug puikių apsipirkimo vietų turi Kylis? Parduotuvės, prekybos centrai, butikai, turgūs kasdien laukia pirkėjų ir siūlo įvairiausias prekes. Keliaujant į užsienį daugelis stengiasi daug nepirkti, nes dažnai iškyla problemos dėl bagažo kiekio, svorio, lagaminų matmenų. O juk taip norisi nusipirkti kuo daugiau. Skrendant lėktuvu reikalavimai itin griežti.

Naudinga pasidomėti:

Viršijus leistiną kiekį teks arba susimokėti papildomą mokestį, arba sumažinti daiktų kiekį juos išmetat. Tai nežavi keliautojų. Visuomet galima rasti išeitį. Keliaujant keltu nereikia nerimauti ar lagamino išmatavimai tinkami, ar jis nesveria daugiau, nei turėtų ir pasiimti su savimi galima tikrai daug daiktų. Vykstant apsipirkti į Kylį keltu galima bus įsigyti daug įvairių prekių ir nebijoti, kad jos netilps į nustatytą bagažą.
Architektūra turistus vilioja dar daugiau, nei apsipirkimo galimybė. Atvykus į Kylį būtina pamatyti Kylio Christiano Albrechto universitetą. Tai vienas iš žinomiausių Vokietijos universitetų, kuris buvo įkurtas 1664 metais. Gamtos mylėtojai aplink šį architektūros paminklą ras didelį ir labai gražų parką. Taip pat netoliese randamas ir Botanikos sodas. Ne mažiau žavinga Miesto rotušė. Kylyje galima rasti daug apžvalgos aikštelių, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai ne tik į miestą, bet ir į jūrą. Štai ką siūlo keltai į Vokietiją.
Pramogos ir kultūrinis Kylio gyvenimas žavi įvairių šalių turistus. Kasmet čia organizuojamos šventės ir renginiai, kurie sutraukia tūkstančius lankytojų. Pravartu prieš perkant bilietus sužinoti, kuriuo metu vyksta renginiai ir tik tuomet įsigyti bilietus. Gražusis miestas organizuoti šventes tikrai moka, tad laikas praleistas jose tikrai neprailgs.
Kelto „Klaipėda Kiel“ maršrutas yra labai populiarus. Kelionė trunka apie 21 valandą, o keleivių patogumui yra sudarytos visos sąlygos. Galima rinktis tarp sėdimų vietų ir kajučių, kurios taip pat skirstomos klasėmis. Kuo geresnė vieta, tuo brangesnis kelionės bilietas, tačiau visuomet galima taupyti. Kai kada siūlomos įvairios akcijos ar nuolaidos. Pasinaudojus jomis galima sutaupyti. Taip pat taupyti galima įsigijus žemesnės klasės vietą.
Daugybė lankytinų vietų vilioja turistus pažinti Kylio istoriją, architektūrą ir turiningai praleisti laiką. Kelionės keltais atveria naujas galimybes patirti naujų įspūdžių, kurių nepatirsite skrisdami lėktuvu ar važiuodami autobusu.

Straipsnis parašytas ir patalpintas: 2014-07-26