Poilsiui renkamės Turkiją

Poilsiui renkamės Turkiją

Tam tikros kelionių kryptys yra logiškai nepaaiškinamos. Turkija, tai šalis, kurioje daugelis jau spėjo pabuvoti, vieni į ją sugrįžta ne vieną sykį, kiti dvejoja, o treti kviečia išguiti visas savo abejones ir pasitaikius pirmai progai aplankyti šią iki sielos gelmių jaudinančią šalį.

Atvykti čia nesudėtinga. Tereikia pasinaudoti pigių skrydžių paslaugomis. Pasiūlymų apstu, o kiekvienas metų sezonas pateikia ir netikėtų nuolaidų. Jau senokai Lietuvoje juokaujama, kad poilsis Turkijoje yra žymiai pigesnis, nei trumpa išvyka su šeima prie Baltijos jūros. Tai yra tiesa, plius čia dar galima susipažinti su pakankamai unikalia šalies kultūra, kuri šiaurės europiečiui visada atrodo pakankamai egzotiška.

Dar dvejojantiems dera pateikti ir šiek tiek informacijos, kuri neretai padeda tinkamai apsispręsti. Turkijoje istorinių paminklų yra užtektinai. Kiekvienas miestas alsuoja istorine architektūra. Šią žemę daug tautų užkariauti bandė, čia virė istorija, čia buvo vakarų ir rytų vartai. Kas netingėjo, tas ir paliko čia savo pėdsaką, o tai sukūrė unikalią šalies kultūrą. Aplankykite Stambulą, patys tuo ir įsitikinsit.

Kita svari priežastis, dėl kurios verta vykti į Turkiją, tai draugiški vietiniai. Daugeliui turistų prireikia pagalbos svečioje šalyje. Čia žmonės nebijo nusišypsoti, paaiškinti bei patarti. Žinoma, kad paslaugumas gali turėti savo kainą, neretai žmonės susiduria ir su sukčiais. Kelionėse sveiko proto prarasti nevalia, nors draugiška aplinka visada vilioja.

Maisto kokybe ar pasirinkimu abejoti nereikia. Jis tikrai patinka daugeliui, nes šiuolaikinė jų virtuvė susideda iš centrinės Azijos, Graikijos, Balkanų ir Viduržemio jūros regiono skonių mišinio. Kartais būna labai sunku ir išsirinkti, o kas šaunu, kad maistas čia nėra labai brangus. Nereikės valgyti tik nedidelėse užeigose, vakarus galima leisti ir restoranuose.

O kodėl dauguma turistų traukia į Turkiją, jokia paslaptis. Žinoma, kad daugeliui patinka tinkamai išplėtotas kurortų verslas, kur už pakankamai nedidelę pinigų sumą, visada gali atsipalaiduoti ir pasimėgauti skaisčia Turkijos saule. Kambariai būna sutvarkyti, maistu pasirūpinti, pramogų užtenka, o vandens procedūrų apstu. Keliauji ir ilsieji.

Suprantama, kad prieš tai reikia pasirūpinti pakankamai pigiu skrydžiu. Stebėkite kelionių agentūrų pasiūlymus, planuokite, skaičiuokite, o kartais ir rizikuokite, nes nuvykti į Turkiją verta ir ne vieną sykį.

Gaudykite medžiokite ir pigūs lėktuvų bilietai patys pateks Jums į kišenę.

Straipsnis parašytas: 2014-07-26