Transporterių sudedamoji dalis yra ir juostos

Transporterių sudedamoji dalis yra ir juostos

Transporterio juostos
Transporteris arba dar vadinamasis konvejeris daugelyje įmonių naudojamas ne vieną dešimtmetį. Įvairių darbo procesų supaprastinimas lėmė šio įrenginio populiarumą įvairiose pasaulio vietose. Viena iš svarbiausių dalių yra transporterio juostos, ant kurios dedame įvairius gaminius, prekes ir kt. daiktus.
Šis įrenginys sudarytas iš įvairių detalių, tačiau daugelis išskiria jas pagal svarbumą. Ne išimtis ir juosta, tačiau verta paminėti, kad pats transporteris gali būti ne tik tiesus, bet ir su užsisukimu. Nuo to priklauso ir juostos pasirinkimas. Vienos yra elastingesnės, o kitos ne tokios. Pradėjus domėtis juostomis rasite didelę jų pasiūlą. Ne tik jos dydis skirsis. Pasirinkimas priklauso nuo to, kokioje įmonėje bus ji naudojama, kokios sąlygos, kokios darbo apkrovos ir, kas ant jos bus dedama. Tarkim, juosta skirta metalo dirbtuvėse bus atspari aštrioms detalėmis, o maisto gamybos ceche esanti turės atitikti reikalavimus sąlyčiui su maistu. Kaip matome, visko neįmanoma sužinoti iškart, todėl kiekvienu konkrečiu atveju derėtų kreiptis į pardavėjus arba juostų gamintojus, kurie patars ką pasirinkti. Turimo transporterio juostos parinkti nepakanka. Svarbu užtikrinti ir tinkamą jos panaudojimą.
Taip pat galima paminėti, kad pasirinkimą lemia ir tai ar jums reikalinga vienpusio ar dvipusio apgumavimo juosta. Viskas priklauso nuo to ar reikia tvirtesnės juostos ar ne. Vienpusio apgumavimo bus tvirtesnė. Ji pasižymi padidintu atsparumu, todėl tiks tose darbovietėse, kuriose darbas vyksta intensyviai. Taigi, jei jums reikia išlaikyti spartų darbo proceso tempą visas 24 valandas per parą, tai jau žinote, ką pasirinkti. Kitu atveju, jei jums reikia elastingumo, rinkitės dvipusį apgumavimą. Tai idealiai pritaikyta juosta išlenktiems konvejerio juostos kampams, nes vienpusio apgumavimo juostos jūs negalėsite tokiu atveju panaudoti.
Dažnai manoma, kad pakanka tinkamai išsirinkti reikiamas konvejerio dalis ir viskas. Taip nėra, nes bet kuriuo atveju jūs ar jūsų paskirtas darbuotojas turės nuolat tikrinti ar įrenginys tinkamai veikia. Tai daryti būtina nuolat. Pastebėjus pažeidimus reikia nedelsiant iškviesti specialistus, kurie išspręs problemas. Taip pat visuomet galite konsultuotis su pardavėjais, kurie padės tinkamai pasirinkti detales.
Pradėti naudotis transporterio teikiama nauda gali kiekvienas, kuriam reikia supaprastinti ir pagreitinti darbo procesus, kuriems reikalingas įvairių gaminių transportavimas iš vienos vietos į kitą. Svarbu tik pasirinkti tinkamą įrenginį, jo dalis bei nepamiršti nuolat rūpintis jo technine būkle. Tokiu atveju ilgai galėsite džiaugtis tokia puikia investicija.

UAB “Baltic Belt” telefonas: +370 659 09379

Straipsnis parašytas: 2014-12-07