Išgalvoti mitai apie sargius

Išgalvoti mitai apie sargius

Prezervatyvai yra pati saugiausia, kokybiškiausia, visiškai neturinti jokio šalutinio poveikio, o tuo pačiu dar ir gana pigi, apsaugos priemonė, kurią pripažįsta žmonės iš viso pasaulio. Jeigu ir jūs svarstote, kurią kontraceptinę priemonę geriausia naudotis – atsakymas yra jums prieš akis. Žmonės tūkstančius metų naudojosi prezervatyvais, kadangi tai pats geriausias egzistuojantis būdas. Durex prezervatyvai dažnai linksniuojami kaip pat populiariausias pasirinkimas pasaulyje galintis užtikrinti kokybiškiausią funkciją. Visgi, kaip ir apie daugelį kitų paslaugų, taip ir apie prezervatyvus yra sukurta labai daug mitų, kurie stengiasi atgrasyti žmones nuo pasirinkimo.

Naudinga pasidomėti:

1 mitas. Prezervatyvai nėra labai saugus pasirinkimas

Tai vienas labiausiai tiesios neatitinkančių mitų, kadangi šiuolaikiniai prezervatyvai gali užtikrinti iki 99-ies procentų apsaugą. Tai reiškia, kad egzistuoja labai mažas šansas, kad tinkamai pasinaudojus apsauga ji jus nuvils. Taip pat gamintojai nuolatos išbando savo siūlomą produkciją įvairiausiais būdais siekdami, kad jos saugumas būtų dar aukštesnio lygmens.

2 mitas. Prezervatyvai mažina malonumo pojūtį

Sargiai ne tik kad nesumažina malonumo, tačiau priešingai – gali jį suteikti. Tiesiog šiuo metu siūlomi tokie sargiai, kurie teikia papildomą malonumo funkciją tiek vyrams, tiek moterims. Juolab, Durex prezervatyvai yra tokie ploni, kad jų beveik nesijaučia. Galite nesibaiminti, plonumas jokiu būdu nereiškia, kad jų kokybė yra prasta. Jie taip pat puikiai atlieka savo apsaugą.

3 mitas. Prezervatyvai – brangiai kainuoja

Kiekvienas žinome savo finansų dydį ir esame apsibrėžęs, kokią pinigų sumą galime skirti apsaugai. Jeigu norite naudotis kokybiškais prezervatyvais, tačiau bent kiek sutaupyti – tokiu atveju siūlome pirkti internetu, kadangi virtualios prekybos vietos dažnai siūlo kur kas pigesnę produkciją. Įvertinkite šią galimybę.

4 mitas. Prezervatyvai labai dažnai plyšta

Jie plyšta tik tokiu atveju, jeigu pasirenkate netinkamą dydį arba blogai jais naudojatės. Durex prezervatyvai pigiau yra itin kokybiški ir labai patvarūs. Suplyšta jie tik tokiu atveju, jeigu asmuo neatsakingai atplėšia pakelį arba dėl didelio įsiaudrinimo sugadina pačią apsaugos priemonę.

Mylėkitės, mylėkitės ir būkite mylimi, tačiau darykite tai su aukščiausio lygio apsauga.